O nakladatelství

Nakladatelství Dynastie je malé rodinné nakladatelství, které chce pokračovat v rodinné tradici a využít nabytých zkušeností s vydavatelskou činností.

Vzniklo na jaře roku 2014 a jako svou první publikaci přineslo na český knižní trh uměleckou knihu nejen pro děti LINDBERGH – Dobrodružství létajícího myšáka, seznamte se více s autorem knih, ilustrátorem a spisovatelem v jedné osobě, německým nadaným grafikem Torbenem Kuhlmannem na www.lindbergh.cz. V roce 2016 následovalo volné pokračování ilustrovaného dobrodružství létajícího myšáka pod názvem ARMSTRONG - Dobrodružná cesta myšáka na Měsíc a na podzim roku 2018 třetí volné pokračování tentokrát o podmořské cestě v knize EDISON - Záhada ztraceného myšího pokladu.

Naším cílem je přinášet ojedinělé knižní tituly dětské literatury na český trh. Knihy nejen pro děti.

Jako jedno ze tří zájemců z ČR uspělo právě nakladatelství Dynastie v nelehkém boji a získalo pro český trh licenční práva na vydání úspěšné knihy nadaného německého grafika Torbena Kuhlmanna. Byli jsme poctěni, že naše vize nakladatelství specializovat se na neobvyklé tituly, naše nadšení a v neposlední řadě náš zájmem o letectví oslovil švýcarského vydavatele, který se rozhodl svěřit titul pro český trh a jeho následné pokračování do našich rukou.

Možnosti spolupráce

  1. Nakladatelská a vydavatelská činnost

​​Máte zajímavý námět a napsanou knihu, ale nemáte nakladatele, který by Vám pomohl s realizací?

Nabízíme kompletní servis od zajištění smluvních podmínek, tvorbu knihy, návrh vhodného marketingu a následné umístění knihy do knihkupectví.

  1. Poradenství v oblasti získávání licenčních práv (nejen) ze zahraničí

Potřebujete poradit, jak získat licenční práva od zahraničních autorů?

Máte již svou knihu v českém jazyce a chtěli byste ji umístit na zahraniční trh?

Poradíme Vám, jak na to, co vše je potřeba zajistit a jak se spojit s vhodnými zahraničními partnery.

Obraťte se na nás emailem nebo telefonicky a my s Vámi rádi probereme možnosti spolupráce.

Dynastie nakladatelství © 2014 - 2019