EDISON + LINDBERGH

EDISON + LINDBERGH
EDISON + LINDBERGH EDISON + LINDBERGH EDISON + LINDBERGH EDISON + LINDBERGH EDISON + LINDBERGH EDISON + LINDBERGH EDISON + LINDBERGH EDISON + LINDBERGH EDISON + LINDBERGH EDISON + LINDBERGH EDISON + LINDBERGH
Nakladatelství: Dynastie
EAN: 9788090580301
Autor: Torben Kuhlmann
Vazba: pevná, celobarevná
Počet stran: 112, 96
Dostupnost: Na skladě
Cena: 749 Kč
Rozměry: 220mm x 285mm (š x v)
Váha: 1,50kg
Množství:  

EDISON - Záhada ztraceného myšího pokladu

Při hledání dávno ztraceného pokladu se dva myšáci odváží až na dno Atlantiku.

3. volné pokračování úspěšných knih o dobrodružném myšákovi LINDBERGH - Dobrodružství létajícího myšáka (letectví) a ARMSTRONG - Dobrodružná cesta myšáka na Měsíc (kosmonautika) se tentokrát myšák pustí v knize EDISON - Záhada ztraceného myšího pokladu do plánů a sestavení ponorky, aby se mohl ponořit spolu se svým myším profesorem do hlubin oceánu a pokusit se tak nalézt dlouho ztracený poklad. 

Trailer ke knize

 

LINDBERGH - Dobrodružství létajícího myšáka

Myšák jako průkopník letectví!

LINDBERGH – Dobrodružství létajícího myšáka je nádherně ilustrovaný příběh o malém myšákovi, který se musí dostat za svými přáteli do Ameriky. Ptáte se, jak se může malá myš na začátku dvacátého století dostat ze svého doupěte v pochmurném Hamburku přes obrovský Atlantický oceán?

Úžasný příběh statečného myšáka, který se přes všemožné nástrahy světa pokusí vyřešit svůj problém jedinečným způsobem. Studuje, kreslí, plánuje, hledá materiál a součástky, staví, zkouší, ale především se nevzdává. Inspirující příběh pro ty, kteří mají odvahu žít své sny.

Kniha bezpochyby osloví nejen malé čtenáře, ale i všechny letecké nadšence bez rozdílu věku.

Trailer ke knize

Další informace
Překlad Mgr. Radek Malý, Ph.D.
ISBN 978-80-905803-0-5 - LINDBERGH
ISBN1 978-80-905803-5-0 - EDISON
Dynastie © 2014 - 2020