Čtení je HRAčka

Cílem projektu Čtení je HRAčka je rozvoj čtenářské gramotnosti dětí na 1. stupni ZŠ s vhodnou knihou. 

Pracovní materiály jsou určeny pro školy (základní, lesní, komunitní, alternativní aj.), knihovny či další zájmové organizace pracující s menší či větší skupinou dětí.

Materiály obsahují samostatný program pro 6 x 45 minutovou lekci a zahrnují pracovní listy pro děti v 1. - 5. třídě (nečtenáři, začínající čtenáři, samostatní čtenáři).

Učitelé, knihovníci a další získají podrobně vypracované pracovní materiály pro práci s dětmi s uvedením cíle lekce, co se děti v lekci naučí a jaké metody kritického myšlení byly využity. Následně již naleznou jednotlivé úlohy s jasnými instrukcemi k skupinové či individuální práci. Materiály byly pečlivě vytvořeny a odzkoušeny předními učitelkami a lektorkami čtenářství.

Získejte materiály ZDARMA k objednávce alespoň 5 ks knihy za zvýhodněnou cenu s 25% slevou pro školy, knihovny a jiné organizace zaměřující se na rozvoj čtenářství.

Objednávat můžete:

1) Čtení je HRAčka 1: LINDBERGH

Materiály pro práci s knihou LINDBERGH - Dobrodružství létajícího myšáka.

2) Čtení je HRAčka 2: ARMSTRONG

Materiály pro práci s knihou ARMSTRONG - Dobrodružná cesta myšáka na Měsíc. Vzpomeňte s dětmi blížící se 50. výročí přistání posádky Apollo 11 na Měsíci (21.7.1969).

Dynastie nakladatelství © 2014 - 2019