DYNASTIE MYŠÁKŮ: EINSTEIN + EDISON + ARMSTRONG + LINDBERGH + Myšákův časopis zdarma

DYNASTIE MYŠÁKŮ: EINSTEIN + EDISON + ARMSTRONG + LINDBERGH + Myšákův časopis zdarma
DYNASTIE MYŠÁKŮ: EINSTEIN + EDISON + ARMSTRONG + LINDBERGH + Myšákův časopis zdarma DYNASTIE MYŠÁKŮ: EINSTEIN + EDISON + ARMSTRONG + LINDBERGH + Myšákův časopis zdarma DYNASTIE MYŠÁKŮ: EINSTEIN + EDISON + ARMSTRONG + LINDBERGH + Myšákův časopis zdarma DYNASTIE MYŠÁKŮ: EINSTEIN + EDISON + ARMSTRONG + LINDBERGH + Myšákův časopis zdarma DYNASTIE MYŠÁKŮ: EINSTEIN + EDISON + ARMSTRONG + LINDBERGH + Myšákův časopis zdarma DYNASTIE MYŠÁKŮ: EINSTEIN + EDISON + ARMSTRONG + LINDBERGH + Myšákův časopis zdarma DYNASTIE MYŠÁKŮ: EINSTEIN + EDISON + ARMSTRONG + LINDBERGH + Myšákův časopis zdarma DYNASTIE MYŠÁKŮ: EINSTEIN + EDISON + ARMSTRONG + LINDBERGH + Myšákův časopis zdarma DYNASTIE MYŠÁKŮ: EINSTEIN + EDISON + ARMSTRONG + LINDBERGH + Myšákův časopis zdarma DYNASTIE MYŠÁKŮ: EINSTEIN + EDISON + ARMSTRONG + LINDBERGH + Myšákův časopis zdarma DYNASTIE MYŠÁKŮ: EINSTEIN + EDISON + ARMSTRONG + LINDBERGH + Myšákův časopis zdarma DYNASTIE MYŠÁKŮ: EINSTEIN + EDISON + ARMSTRONG + LINDBERGH + Myšákův časopis zdarma DYNASTIE MYŠÁKŮ: EINSTEIN + EDISON + ARMSTRONG + LINDBERGH + Myšákův časopis zdarma DYNASTIE MYŠÁKŮ: EINSTEIN + EDISON + ARMSTRONG + LINDBERGH + Myšákův časopis zdarma DYNASTIE MYŠÁKŮ: EINSTEIN + EDISON + ARMSTRONG + LINDBERGH + Myšákův časopis zdarma
Nakladatelství: Dynastie
EAN: 9788090580303
Autor: Torben Kuhlmann
Vazba: pevná, celobarevná
Počet stran: 96, 128, 108, 124
Dostupnost: Na skladě
Cena: 1 499 Kč
Rozměry: 220mm x 285mm (š x v)
Váha: 3,10kg
Množství:  

Získejte celou sérii 4 dobrodružství malého myšáka v edici: Dynastie myšáků a k tomu Vám zdarma jako dárek přibalíme Myšákův časopis.

EINSTEIN - Myšákova fantastická cesta prostorem a časem

Bylo setkání s malým myšákem osudové? Pomohlo Albertu Einsteinovi ke vzniku jeho známé teorie? Jak dokázal tento zaměstnanec švýcarského patentového úřadu posunout hranice fyziky a převrátit naše představy o prostoru a času? Vydejte se na poznání s malým myšákem a podívejte se, zda půjde vrátit čas!

EDISON - Záhada ztraceného myšího pokladu

Při hledání dávno ztraceného pokladu se dva myšáci odváží až na dno Atlantiku.

3. volné pokračování úspěšných knih o dobrodružném myšákovi LINDBERGH - Dobrodružství létajícího myšáka (letectví) a ARMSTRONG - Dobrodružná cesta myšáka na Měsíc (kosmonautika) se tentokrát myšák pustí v knize EDISON do plánů a sestavení ponorky, aby se mohl ponořit spolu s profesorem do hlubin oceánu a pokusit se tak nalézt dlouho ztracený poklad. 

Trailer ke knize

ARMSTRONG - Dobrodružná cesta myšáka na Měsíc

Před dávnými časy se jeden odvážný myšák naučil létat a přeletěl Atlantický oceán.
Nyní, v tomto volném pokračování úspěšné knihy LINDBERGH - Dobrodružství létajícího myšáka, se jeho následovník vydává až na Měsíc.

Trailer ke knize

 

LINDBERGH - Dobrodružství létajícího myšáka

Myšák jako průkopník letectví!

LINDBERGH – Dobrodružství létajícího myšáka je nádherně ilustrovaný příběh o malém myšákovi, který se musí dostat za svými přáteli do Ameriky. Ptáte se, jak se může malá myš na začátku dvacátého století dostat ze svého doupěte v pochmurném Hamburku přes obrovský Atlantický oceán?

Úžasný příběh statečného myšáka, který se přes všemožné nástrahy světa pokusí vyřešit svůj problém jedinečným způsobem. Studuje, kreslí, plánuje, hledá materiál a součástky, staví, zkouší, ale především se nevzdává. Inspirující příběh pro ty, kteří mají odvahu žít své sny.

Kniha bezpochyby osloví nejen malé čtenáře, ale i všechny letecké nadšence bez rozdílu věku.

Trailer ke knize

 

 

Další informace
Překlad Mgr. Radek Malý, Ph.D.
ISBN 978-80-905803-0-5 - LINDBERGH
ISBN1 978-80-905803-1-2 - ARMSTRONG

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Dynastie s.r.o. © 2014 - 2021