Čtení je HRAčka 1: LINDBERGH

Čtení je HRAčka 1: LINDBERGH
Čtení je HRAčka 1: LINDBERGH
EAN: 9788090580400
Získejte: 1 x materiály pro 6 x 45min. lekce a 5 x knihu LINDBERGH
Určeno pro: 1.-5. třídu (školy, knihovny, čtenářské dílny)
Autorky: Mgr. Pavlína Loňková, Mgr. Jiřina Hrbáčová
Dostupnost: Na skladě
Cena: 1 699 Kč
Váha: 5kg
Množství:  

Čtení je HRAčka je projekt zaměřující se na rozvoj čtenářské gramotnosti dětí.

Materiály Čtení je HRAčka 1: LINDBERGH pracují s knihou LINDBERGH - Dobrodružství létajícího myšáka a jsou určeny pro 1. stupeň ZŠ (či jiný typ školy), knihovnu, čtenářskou dílnu či jinou zájmovou organizaci, pracující s dětmi v menších či větších skupinkách na rozvoji čtenářské gramostnosti.

Získejte ZDARMA program pro 6 x 45minutové lekce pro 1. - 5. ročník. Pracovní materiály pro učitele, průvodce či knihovníky využívají metod kritického myšlení. Lekce jsou určeny jak pro nečtenáře, tak pro začínající či již pokročilé čtenáře. Obsahují přesný popis využití v hodině, cíl lekce, popis, co se děti v rámci dané lekce naučí a přílohy a pracovní listy pro děti.

Pracovní materiály byly vytvořeny v úzké spolupráci s paní učitelkou a autorkou Mgr. Pavlínou Loňkovou a paní učitelkou a autorkou Mgr. Jiřinou Hrbáčovou.

Získejte pro svou školu, knihovnu či skupinku dětí materiály ZDARMA k objednávce alespoň 5 ks knih LINDBERGH - Dobrodružství létajícího myšáka (knihy získáte v balíčku s 15 % slevou) a přibližte dětem historickou událost 1. sólo přelet Atlantiku a významnou historickou osobnost, Charlese Lindbergha hravou formou.

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Dynastie s.r.o. © 2014 - 2021